Aktualności

Urodzinowe warsztaty Ani i Pitera!

15 Paź

Urodzinowe warsztaty z Anią i Piterem – 3 lata w Szkole Tańca Cubana 

Z tej okazji zorganizowaliśmy dla Was warsztaty i praktis bachatowy, więc przyjdźcie z nami świętować już w sobotę 15. października!

 

Plan zajęć:
16:00 – 17:00 Technika Tańca
17:00 – 18:00 Bachata Footwork
18:00 – 20:00 Praktis Bachatowy

 

Cena:
20 zł za całość
10 zł za sam praktis

UWAGA! Dla uczestników warsztatów karnety na zajęcia Ani i Pitera w tym dniu z 10% rabatem!!!

Płatności można dokonywać na recepcji w każdej lokalizacji Szkoły (WP, Sfera, Sarni Stok) lub na miejscu w dniu warsztatów (Sarni Stok).

 

Zapisy:
Formularz zapisu dostępny na dole

 

Miejsce:
Zajęcia odbędą się w naszej sali na Sarnim Stoku.

 

Opis poszczególnych zajęć:

TECHNIKA TAŃCA – to zajęcia na poziomie open, dla wszystkich, nie trzeba znać podstaw żadnego tańca. Dla dorosłych, dla pań i panów, ćwiczymy solo. Na zajęciach z techniki tańca pracujemy nad izolacjami i świadomością ciała, poszerzaniem zakresu ruchów, body movementem, przepływem ruchu, koordynacją, techniką obrotów i pracą stóp. Ćwiczymy w SKARPETKACH i wygodnym, nieograniczającym ruchów stroju.

BACHATA FOOTWORK – to zajęcia dla osób znających PODSTAWY BACHATY! Dla dorosłych, dla pań i panów, tańczymy solo. Footworki, czyli kroczki, obroty, tempo, musicality i fun. Prosimy o zabranie butów zamiennych na salę taneczną - płaskich lub obcasów.

PRAKTIS BACHATOWY – po warsztatach zapraszamy wszystkich na relaksujący praktis bachatowy, czyli my dwie godziny gramy najlepsze kawałki bachatowe, a Wy tańczycie i chillujecie. Do Waszej dyspozycji przez całe dwie godziny są nasi jubilaci – możecie ich pytać o wszystkie okołobachatowe tematy, poprosić o przypomnienie jakiejś fajnej figurki z zajęć, potańczyć z nimi albo po prostu porozmawiać

Dodano: 04-10-2022
Facebook Twitter Google+ Email Addthis